Zajęcia w przedszkolu
Organizujemy tematyczne zajęcia w przedszkolach. Oferujemy bogaty i ciekawy program, niezbędne materiały i rekwizyty, dojazd animatorów do placówki, a także sprzęt nagłaśniający i muzykę. Proponowane atrakcje uzależnione są od sezonu.

Czas trwania

1,5 h

Cena

Od 10 zł / osobę
Przykładowe programy
W przypadku zainteresowania konkretnymi działaniami, dokładny cennik i szczegółowy program animacji prześlemy drogą mailową.

KRAINA FANTAZJI (BAL KARNAWAŁOWY)

Najbardziej wyczekiwany w całym roku. Karnawał! Profesjonalnie i starannie dobrany program pozwoli przedszkolakom przenieść się do krainy pełnej magii i fantazji. Tutaj każdy może przez chwilę być, kim zechce, marzenia nie mają granic, a energiczna muzyka porywa do tańca wszystkich uczestników (uwaga: nie tylko dzieci!). Punktem
kulminacyjnym będzie baśniowa parada, by każde dziecko poczuło się tego dnia wyjątkowo.

WIZYTA MIKOŁAJA

Na tego gościa cały rok czekają nie tylko dzieci :). Podczas spotkania twarzą w twarz wszyscy przyrzekają, że byli grzeczni przez cały rok. Jego wizyta to niezwykła niespodzianka dla każdego przedszkolaka. To w tym dniu również spełnia się marzenie o byciu jego pomocnikiem choć przez jeden dzień.

MAGICZNE ŻYWIOŁY

Każde dziecko będzie mogło poczuć się czarodziejem panującym nad czterema żywiołami: ziemią, powietrzem, wodą i ogniem. Deszcz baniek mydlanych kontra powietrzne cyrkowe sztuczki, a także szereg innych atrakcji, które zachwycą najmłodszych.
Po prostu magia.

INDIAŃSKIE PRZYGODY

Stwarzamy niepowtarzalną okazję do odkrycia tajemnic świata rdzennych mieszkańców Ameryki. Przedszkolaki będą mogły zdobyć nowe sprawności i nauczyć się trudnej sztuki kamuflażu. Nasz wódz czeka na wszystkich zainteresowanych. Howgh!

Wartości
  • Nauka przez zabawę,
  • Rozwój umiejętności społecznych,
  • Pobudzanie aktywności twórczej,
  • Nauka współpracy w grupie.