Animacje wielkanocne
Zagroda Zajączka
Termin:
Marzec – Kwiecień 2026
Miejsce:
Chwalimierz
Czas trwania:
3 – 3,5 h
Cena za osobę
75 zł / godz. 9.00
69 zł / godz. 13.00
Gdy wiosna nieśmiało zagląda do naszych okien, warto wyjść jej naprzeciw! W „Zagrodzie Zajączka Wielkanocnego” poczujecie prawdziwą wiosenną i świąteczną magię. Podczas warsztatów spotkacie pisklaki o piórach koloru słońca i zające, które kicają wesoło po łące! Czeka na Was mnóstwo zabaw na świeżym powietrzu oraz twórcze świąteczne przygody.
WESOŁA ZAGRODA
Zając Tuptuś – przywódca naszej wesołej gromady – razem z innymi szarakami radośnie kica po zagrodzie, szukając najlepszych kryjówek na kolorowe pisanki. Obok nich biegają malutkie pisklaki – otulone mięciutkimi, puszystymi piórkami.
ŚWIĄTECZNE KICANIE
Każdy zając robi skok – hop, hop, hop…! Zając. Wcielicie się w pisankowych szpiegów, zagracie w koszyczkowe memory i odkryjecie sekrety farbowania jajek naturalnymi barwnikami. Gotowi na wielkanocne wyzwania?
KOSZYCZEK
Jak wyczarować prawdziwie świąteczną atmosferę? Wystarczy garść radosnych wielkanocnych życzeń, tęcza kolorów, szczypta wyobraźni i dwie chętne rączki do twórczej pracy. Każdy stworzy swój własny, piękny koszyczek na wiosenne skarby!
ZAJĄCZEK
A gdyby tak zabrać Zajączka ze sobą do domu? To możliwe! Podczas warsztatów artystycznych każde dziecko stworzy własną figurkę małego szaraka – gotowego na nowe przygody i wielką przyjaźń.
- bogaty i atrakcyjny program
- doświadczona kadra animatorów
- materiały, sprzęt i rekwizyty do realizacji programu
- przestrzeń do realizacji zajęć
- bezpłatny udział opiekunów (szkoła 1/15; przedszkole 1/10)
- podatek VAT
- Pole Wyobraźni funkcjonuje zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN.
- Minimalna liczba uczestników biorących udział w zajęciach to 20 osób.
- Nie prowadzimy warsztatów dla klientów indywidualnych.
- W zależności od potrzeb zajęcia prowadzone są na świeżym powietrzu lub w domkach.
- Kolejność i realizacja programu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
- Program dopasowujemy do zgłoszonych potrzeb oraz do wieku uczestników.
- Prace plastyczne wykonane na zajęciach dzieci zabierają ze sobą.
- Cena nie zawiera transportu, grupy realizują dojazd we własnym zakresie.
- Istnieje możliwość zarezerwowania obiadu z cateringu lub ogniska z pieczeniem kiełbasek.
