Wiosna na wsi

O której trzeba wstać rano, żeby nakarmić wszystkie zwierzęta? Czy wiosną jest dużo pracy w ogródku? Jak dogaduje się koza z kucykiem i gołębie z królikami? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć wspólnie z dziećmi. Zapraszamy na prawdziwie wiejską przygodę, podczas której dzieci doświadczą jak wygląda jeden dzień z życia na prawdziwej wsi.
Program dostosowany jest do wieku uczestników, nastawiony na poznawanie poprzez doświadczenie.

WIOSNA NA WSI - PROGRAM
•    Rolnik w polu - wiosna to bardzo przyjemna ale też bardzo pracowita pora roku na wsi. A więc szpadel w dłoń i do dzieła - trzeba przygotować ziemię. Potem zrobimy grządki, zasiejemy warzywa i kwiaty, podlejemy konewką i.. poczekamy co z tego wyrośnie.
•    Domowe roślinki - troszkę wiosny możecie zabrać do domu jako dekorację. Zapraszamy na warsztaty manualne „las w słoiku”, na których stworzymy piękne, zielone kompozycje.
•    Wiejska zagroda - dbanie o zwierzęta to dopiero wyzwanie! Kto chce spróbować? Gołębiom damy wody, bo bardzo lubią pić i pluskać się w niej. Królikom wyścielimy klatkę siankiem, żeby miały czysto i miękko. A na końcu zajmiemy się Kucykiem. Co lubi nasz Pączek? Pączek najbardziej lubi towarzystwo dzieci
•    Wiejskie zabawy - bez komputerów, bez telefonów i bez zabawek! A więc co można robić na wsi? Czy wiecie, że wystarczy patyk i kamyk do zorganizowania super zawodów, a ze słomy można zrobić laleczki?

Wiosenne animacje - Cennik

Liczba uczestników
Cena
20 - 29 osób
40 zł
30 - 39 osób
38 zł
40 - 49 osób
36 zł
50 - 99 osób
34 zł
100 i więcej
32 zł

 

Wiosna na wsi - informacje
- wiek dzieci 3-10 lat
- przyjeżdżając na wiejskie warsztaty zarezerwujcie sobie 3,5 godziny na dobrą zabawę i oczywiście ciężką pracę
- zabierzcie ze sobą wygodne ubrania, mile widziane w wiejskim klimacie oraz zakryte, wygodne buty

Wiosna na wsi - rezerwacje
 602 765 048
- telefon do babci Jadzi, co w ogródku drzewka sadzi, a w międzyczasie przyjmuje rezerwacje i odpowiada na pytania
- uwaga, Jadzia jest nowoczesna, odpisuje też na smsy
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 - dla tych co wolą pisać - adres mailowy
- w mailu koniecznie zostawcie swój telefon, my wolimy opowiadać

 Gorąco zapraszamy na wiejskie przygody z Babcią Jadzią!